Wesprzyj nas

Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji.
Ofiarność Darczyńców pozwala Fundacji prowadzić skomplikowane postępowania prawne.
Dzięki temu ofiary błędów medycznych są w stanie wywalczyć należne im odszkodowania i zadośćuczynienia.

Nasza aktywność wymaga wielogodzinnej i skoordynowanej pracy zespołu doświadczonych prawników. Jej efektem jest zapewnienie bytu i sprawiedliwości ludziom, którzy doznali krzywdy.


Razem możemy pomóc ofiarom błędów medycznych w dochodzeniu należnych im roszczeń oraz wpłynąć na kształt polskiego prawa!


Co miesiąc wpływa do nas blisko 60 zgłoszeń z prośbą o pomoc. Mimo największych chęci, Fundacja nie posiada dziś środków by w sposób kompleksowy poprowadzić sprawę każdego z nich. Nawet pojedyncza darowizna może jednak sprawić, że będziemy w stanie pomóc kolejnym osobom.


Zachęcamy jednak do stałych darowizn na rzecz Fundacji. Stałe, comiesięczne wpłaty, nawet w niewielkiej kwocie, znacznie zwiększają możliwości naszego działania: pozwolą zaplanować długotrwałe strategie procesowe, podjąć się spraw trudniejszych, wymagających większych nakładów finansowych i wielomiesięcznego zaangażowania prawników.


Dzięki regularnemu wsparciu będziemy w stanie systematycznie i wieloaspektowo działać na rzecz poszanowania praw pacjentów i ofiar błędów medycznych.


Możesz nas wesprzeć przelewem internetowym klikając w wybraną obok kwotę:

10 zł
50 zł
100 zł
300 zł
500 zł
1000 zł
50 zł – ta kwota pozwala pokryć koszt porady telefonicznej udzielanej każdemu, kto się do nas zwróci 100 zł – ta kwota pozwala pokryć koszt godzinnej pomocy prawnej podczas spotkania z ofiarami błędów medycznych 300 zł – ta kwota pozwala nam opłacić koszty miesięcznego dostępu do systemów informacji prawnej, czyli oprogramowania niezbędnego w codziennej pracy prawników 500 zł - ta kwota pozwala pokryć koszt wstępnej analizy dokumentacji medycznej i sytuacji prawnej zgłaszającej się do nas ofiary błędu medycznego 1000 zł – ta kwota pozwala pokryć koszt przygotowania przez wyspecjalizowanego prawnika opinii prawnej oraz strategii procesowej na rzecz jednego z naszych beneficjentów

Dane do przelewu tradycyjnego:

Fundacja Pomocy Ofiarom Błędów Medycznych
Nr rachunku mBank: 95 1140 2004 0000 3002 7704 3845
ul. Nowogrodzka 56a, 00-695 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać:
"Darowizna na cele statutowe Fundacji Pomocy Ofiarom Błędów Medycznych".